fbpx

אודות

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים עכשיו ונחזור בהקדם

״כשאבא שלי היה נכנס הביתה בימי שישי אחרי יום גלישה בים, הייתה מין אנרגיה מטורפת, אנרגיה של שמחה ואנדרנלין בלתי תתואר, זה סקרן אותי, את הגל הראשון שלי תפסתי בגיל 7 ומאותו הרגע הגלישה הפכה לחלק בלתי נפרד מסגנון החיים שלי - היום אני רוצה להעביר את זה הלאה.״ - דין אלמוג.

מועדון הגלישה הוקם ומנוהל ע״י דין אלמוג. “גט סרף״ הינו בית ספר גלישה פרטי באיזור בת-ים ראשל״צ ובנוסף לשירותי הדרכת גלישה מיוחדים, עובד בכל ימות השנה ובכל תנאי מזג האוויר. בית הספר עוסק בהדרכה של גלישת גלים, סאפ SUP-, וקייט סרפינג, המוטו שלנו הוא שהגולש הטוב ביותר הוא זה שנהנה יותר! תחת מוטו זה, המועדון מקפיד על ערכים של שיתוף, הנאה, כיף, בטיחות, שמירה על איכות הסביבה ויחס אישי לכל משתתף בפעילויות המועדון.

צילום: אורי ריכטר

דין אלמוג הוא דור שני למשפחת אנשי-ים בתחום גלישת הגלים והקייט, איש-ים, אשר התחרה בתחרויות בארץ ובאליפות עולם ליחידים ולנבחרות.את תחילת דרכו החל במועדוני הגלישה מהטובים בארץ.בוגר בית הספר למאמנים מטעם ״מכון וינגייט״

בעל נסיון הדרכה בתחום הגלישה והקייט סרפינג מעל 15 שנים.

אל תתנו לתארים לבלבל אתכם, דין הוא אדם מסור בעל ערכים וצניעות הדוגל במקצועיות ובאיכות ההדרכה.
  • 2005 אלוף הארץ לילדים
  • 2007 מקום שלישי – החוף המערבי בת״א – נוער
  • 2010 אליפות חיפה והצפון מקום שלישי – נוער.
  • 2011 מקום ראשון הילטון פרו לנוער.
  • 2012 אליפות ישראל לנוער חוף תל ברוך מקום 1.
  • השתתפות באליפות העולם לנבחרות נוער מקום 31 בעולם.
  • (2008-9)השתתפות בסבב הASP(סבב עולמי מקצועי) לנוער באירופה שנתיים. ברציפות.
  • אליפות הארץ BILLABONG PRO לבוגרים נהריה 2014 מקום 3.
  • (2008) מקום שלישי באליפות קייט סרפינג.
  • חבר בנבחרת בילבונג ישראל.

בית הספר “GET SURF״ מוביל צוות מדריכים מקצועי ומסור שיש לו אהבה לים ולהדרכת גלישת גלים, סאפ וקייט-סרפינג. צוות בית הספר מזמין אתכם להיות חלק מתרבות הגלישה במדינת ישראל ואף ונוסף על כך להיות שייך/ת לבית ספר לגלישה יחודי ומקצועי.

בואו תכירו את דין אלמוג בכתבה בה הוא מספר איפה הכל התחיל ויותר:

דין אלמוג – גלישת גלים: אטרקציות לילדים

מה חשוב שההורים שמביאים את הילד לקייטנת גלישה ידעו?

״בגיל 7 אין ציפיות מיוחדות מילד שמגיע אליי למסגרות, עצם היותו בים מסמל חלק ענק מהתהליך שכבר התחיל הילד, במטרה שתוך זמן מה יוכל הילד להגיע לים ולהרגיש בנוח, אני רוצה שהוא יבוא לחוף, יסתכל על הים וירגיש שהוא במקום הנכון וגם יודע על הים, הזרמי, המים והגלים, תחשבו על זה מתי באמת ילדים נחשפים למרחב כל כך ענק במהלך היום? רוב היום הם בין קירות או עם הפלאפון מול הפנים.
אני בתור מבוגר מגיע לים ומכיר אותו, יודע מה המגבלות שלו, אני אכנס ואזהר. אבל יש ילדים שמגיעים לים בגיל צעיר וזה נורא גדול להם. אני מלמד את ההורים להבין שהילד מגיע לים כדי להרגיש בנוח במקום הזה וברגע שילד מרגיש בנוח בים, נוחות זו מתבטאת גם בחוץ בחיי היום – ים, ניתן לפתח יכולות כגון ביטחון עצמי, התמצאות בשטח, הבנה של המקום שהוא נמצא ועוד. אני אומר – גם אם הילד נהנה להיות בים, מגיע לחוג ולקייטנת גלישה עם החברים, פעם, פעמיים בשבוע – הוא יגדל ויהיה לאדם אחר , חכם, בעל בטחון, ועם יכולות גבוהות יותר מילד בגילו.״

רוצים לדעת עוד?

השאירו פרטים עכשיו ונחזור בהקדם